Federasiyanın yeni web səhifəsi hazırlandığı üçün hal-hazırkı saytımızda kifayət qədər məlumat yerləşdirilməyib. Tel:(+99455) 275 17 15, E-mail: azeorienteering@gmail.com.
 
 
 

Açıq Ölkə Çempionatında iştirak üçün qeydiyyatdan keçmiş idmançılar barədə

Ad Soyad Kateqoriya Komanda Ölkə Ödəniş qeydi
111 Fidan Mammadzada Q21 A - AZE Ödəniş edilib
112 Fidan Mursakulova W21 E - AZE Ödəniş edilib
113 Hesen Elizade K21A Fhn AZE  
114 Oleh Shvedetsky K21A Dağçılıq İdman Klubu AZE Ödəniş edilib
115 Emin Sultanov K21A Dağçılıq İdman Klubu AZE Ödəniş edilib
116 Dmitry Zaitsev K21A Dağçılıq İdman Klubu AZE Ödəniş edilib
117 Salman Babazadə K21A - AZE  
118 Татьяна Ганиева W21 E Neftçi İdman Klubu AZE Ödəniş edilib
119 Isa Ahmadov M21 E - AZE Ödəniş edilib
120 Ramin Aliyev K21A Neftçi İdman Klubu AZE  
121 Рза Рахимли M21 E Neftçi İdman Klubu AZE Ödəniş edilib
122 Pərviz Süleymanov K21A - AZE  
123 Svetlana Xudiyeva Q40 Neftçi İdman Klubu AZE Ödəniş edilib
124 Azer Qasimov K21A Margo MMC AZE Ödəniş edilib
125 Shamsiyya Alakbarova Q16 - AZE Ödəniş edilib
126 Leyla Mursakulova Q35 - AZE Ödəniş edilib
127 Anastasiya Lyalyakina Q35 Dağçılıq İdman Klubu AZE  
128 Püstəxanım Mənsimzadə Q21 A - AZE Ödəniş edilib
129 Namiq Babayev K21A - AZE Ödəniş edilib
130 Liana Feyzullayeva Q21 A - AZE Ödəniş edilib
131 Əli Xəlilov K21A - AZE Ödəniş edilib
132 Teymur Rahimov K21A - AZE Ödəniş edilib
133 Leyla Musayeva Q21 A - AZE Ödəniş edilib
134 Muslum Imranli M21 E Neftçi İdman Klubu AZE Ödəniş edilib
135 Vüsalə İsayeva W21 E - AZE Ödəniş edilib
136 Elnara Aghakarimova Q21 A - AZE Ödəniş edilib
137 Turan Şükürov K21A - AZE Ödəniş edilib
138 Saadat Nuriyeva Q21 A - AZE Ödəniş edilib
139 Sho Mitsuya K21A - AZE Ödəniş edilib
140 Jarkko Lauronen M 35 Laihian Luja FIN  
141 Jari Toivonen M 55 Epilän Esa FIN  
142 Juha Kirvesmies M 55 Lahden Suunnistajat -37 FIN  
143 Kalle Huttunen M 60 Kuopion Suunnistajat FIN  
144 Timo Ahlroth M 60 Turengin Sarastus FIN  
145 Jouko Malinen M 60 Rajamäen Rykmentti FIN  
146 Jorma Nissilä M 60 Kokkolan Suunnistajat FIN  
147 Kari Papinsaari M 60 Kangasala SK FIN  
148 Eero Hautala M 60 KortJV FIN  
149 Esko Jalanto M 60 Kangasala SK FIN  
150 Rolf Helander M 60 Oulaisten Huima FIN  
151 Pauli Rautanen M 65 PALO FIN  
152 Jarmo Paikkala M 65 Rasti Jyry FIN  
153 Pekka Liukkala M 65 Hauhon Sisu FIN  
154 Jorma Aherto M 65 Lahden Suunnistajat -37 FIN  
155 Mauno Hanhela M 70 Haukiputaan Heitto FIN  
156 Vesa Herttuainen M 70 Raja-Karjalan Suunnistjat FIN  
157 Pentti Hiirijoki M 70 Suunta-Sepot FIN  
158 Juhani Nippala M 70 Rasti Jyry FIN  
159 Antti Ojala M 70 Turengin Sarastus FIN  
160 Markku Törmä M 70 Kannuksen Ura FIN  
161 Eero Kattilakoski M 70 Aron Haka FIN  
162 Rainer Blomster M 75 Keravan Urheilijat FIN  
163 Seppo Paavola M 75 Epilän Esa FIN  
164 Reijo Seitajoki M 75 Rasti Jyry FIN  
165 Juhani Jokinen M 75 Maarian Mahti FIN  
166 Juhani Mäkinen M 75 Saloisten Reipas FIN  
167 Vesa Paavola M 75 Epilän Esa FIN  
168 Martti Kemppi M 75 Pirkkalan Hiihtäjät FIN  
169 Eero Lampi M 75 Päijät-Rasti FIN  
170 Timo Rapakko M 75 Suomusjärven Sisu FIN  
171 Jaakko Teppo M 75 Aron Haka FIN  
172 Lotta Kirvesmies W 21E Lahden Suunnistajat -37 FIN  
173 Mervi Luurila W 35 Rasti-Jyry FIN  
174 Anastasia Routsi W 35 Rasti Jyry FIN  
175 Auli Kanerva W 45 Suunta-Sepot FIN  
176 Vuokko Kirvesmies W 55 Lahden Suunnistajat -37 FIN  
177 Merja Toivonen W 55 Epilän Esa FIN  
178 Terttu Jalanto W 55 Kangasala SK FIN  
179 Anita Laaksonen W 60 Tarpian Suunta FIN  
180 Raija Sepponen W 60 PALO FIN  
181 Sirpa Papinsaari W 60 Kangasala SK FIN  
182 Pia Luovula W 60 Suosmeren Salpa FIN  
183 Merja Puromies W 60 Espoon Suunta FIN  
184 Kyllikki Kauppinen W 65 Kalevan Rasti FIN  
185 Anneli Bergström W 65 Espoon Suunta FIN  
186 Kirsti Kattilakoski W 65 Aron Haka FIN  
187 Anja Wilen W 70 KOOVEE FIN  
188 Tuula Kemppi W 70 Pirkkalan Hiihtäjät FIN  
189 Ulla Lindsten W 70 Rasti-Jyry FIN  
190 Kirsti Vuorinen W 70 Hämeenlinnan Tarmo FIN  
191 Helena Luoma W 70 Pihkaniskat FIN  
192 Ritva Kajava W 70 Hämeenlinnan Suunnistajat FIN  
193 Beatrice Malmsten W 70 Lynx FIN  
194 Leena Ojala W 70 Turengin Sarastus FIN  
195 Anne Stoor W 70 Kokkolan Suunnistajat FIN  
196 Tuula Haase W 70 Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  
197 Eila Pekkarinen W 75 Keravan Urheilijat FIN  
198 Ulla Finnila-Seitajoki W 75 Rasti Jyry FIN  
199 Eeva Tanska W 75 Espoon Suunta FIN  
200 Tuulikki Karvinen W 75 Helsingin Suunnistajat FIN  
 

SMEİF