Federasiyanın yeni web səhifəsi hazırlandığı üçün hal-hazırkı saytımızda kifayət qədər məlumat yerləşdirilməyib. Tel:(+99455) 275 17 15, E-mail: azeorienteering@gmail.com.
 
 
 

                          Açıq Ölkə Çempionatında iştirak üçün qeydiyyatdan keçmiş idmançılar barədə

 

Ad Soyad Kateqoriya Komanda Ölkə Ödəniş qeydi
1 Afqan Camal K21A - AZE  
2 Alla Bagirova  Q21 A Dağçılıq İdman Klubu AZE Ödəniş edilib
3 Anna Kamayeva W21 E Neftçi İdman Klubu AZE Ödəniş edilib
4 Darya Derkach Q35 Dağçılıq İdman Klubu AZE Ödəniş edilib
5 Eldar  Garaveliyev K12 RUGIM AZE Ödəniş edilib
6 Elvan İLBOĞA Q40 Türkiye AZE Ödəniş edilib
7 Əliyev Yusif K35 - AZE  
8 Fuad Bayramov K21A - AZE  
9 Həsən Yunisov K20 - AZE  
10 Mehriban Əsədova Q21 A - AZE Ödəniş edilib
11 Nəriman Məmmədzadə K35 - AZE  
12 Oksana Lyalyakina W21 E Dağçılıq İdman Klubu AZE Ödəniş edilib
13 Oskar Ismayilov K16 3 nomrə UGİM AZE Ödəniş edilib
14 Pərviz Teymurov Q40 Müdafiə Nazirliyi AZE Ödəniş edilib
15 Ruslan Mehdiyev M21 E Dağçılıq İdman Klubu AZE Ödəniş edilib
16 Sabuha Guliyeva W21 E Dağçılıq İdman Klubu AZE Ödəniş edilib
17 Sevda Verdiyeva W21 E FHN İSK AZE Ödəniş edilib
18 Susan Aliyeva Q40 Dağçılıq İdman Klubu AZE Ödəniş edilib
19 Timur Beker K12 3 nomrə UGİM AZE Ödəniş edilib
20 Tofiq Sultanov K16 3 nomrə UGİM AZE Ödəniş edilib
21 Ulviyya Huseynova Q21 A - AZE Ödəniş edilib
22 yanina maşkova W21 E Dağçılıq İdman Klubu AZE Ödəniş edilib
23 Yusif Qarayev K12 - AZE  
24 Zanir Adamov K21A Kapital Bank ASC AZE Ödəniş edilib
25 Анжелика Соловьева Q12 Skaut AZE  
26 Leman Khalilova Q21 A - AZE Ödəniş edilib
27 Sergey Telegin M21 E Dağçılıq İdman Klubu AZE Ödəniş edilib
28 Anastasiya Volodina Q21 A - AZE Ödəniş edilib
29 Esmira Teymurova Q21 A - AZE Ödəniş edilib
30 Rüqəyya Teymurov Q12 - AZE Ödəniş edilib
31 Nihad Teymurov K12 - AZE Ödəniş edilib
32 İskəndər Quliyev K21A - AZE Ödəniş edilib
33 Roman Çadayev K12 3 nomrə UGİM AZE Ödəniş edilib
34 Aleksandr Pavlichev K21A Dağçılıq İdman Klubu AZE Ödəniş edilib
35 Ramin Yusubov M21 E Dağçılıq İdman Klubu AZE Ödəniş edilib
36 Lale Ibadullaeva Q21 A Dağçılıq İdman Klubu AZE Ödəniş edilib
37 Rashad Jafarov K21A - AZE Ödəniş edilib
38 Elçin Əhmədov K35 Neftçi İdman Klubu AZE Ödəniş edilib
39 Timur Kərimov K12 3 nomrə UGİM AZE Ödəniş edilib
40 Aslan Huseynzade K16 - AZE Ödəniş edilib
41 Emil Huseynzade K12 - AZE Ödəniş edilib
42 Izabella Buzdakova Q40 - AZE Ödəniş edilib
43 Mətin Məmmədov K12 3 nomrə UGİM AZE Ödəniş edilib
44 Almaz Axundova Q21 A - AZE Ödəniş edilib
45 Adail Qenberov M21 E Xüsusi Dövlət Mühafizə Xidməti AZE Ödəniş edilib
46 Ali Sultanov K12 3 nomrə UGİM AZE Ödəniş edilib
47 Bahadur Muradov K35 - AZE Ödəniş edilib
48 Elçin Kazımlı K21A - AZE Ödəniş edilib
49 Eldar Ganiyev K12 3 nomrə UGİM AZE Ödəniş edilib
50 İskəndər Baxtiyarov K50 - AZE  
51 Mirzə Hüseynzadə M21 E FHN İdman Sağlamlıq Klubu AZE Ödəniş edilib
52 Qennadiy Klim M21 E Neftçi İdman Klubu AZE Ödəniş edilib
53 Samir Qasimzade K21A - AZE Ödəniş edilib
54 Sarişin Semedova Q21 A Xüsusi Dövlət Mühafizə Xidməti AZE Ödəniş edilib
55 Teymur Alekberov K12 3 nomrə UGİM AZE Ödəniş edilib
56 Yuriy Chernov M21 E Dağçılıq İdman Klubu AZE Ödəniş edilib
57 Nadeyda Suleymanova Q60 Fifty plus AZE Ödəniş edilib
58 Jalə Sultanova Q35 - AZE Ödəniş edilib
59 Yelena Viçikova Q21 A Dağçılıq İdman Klubu AZE Ödəniş edilib
60 Olga Mashkova W21 E Dağçılıq İdman Klubu AZE Ödəniş edilib
61 Yelena Safarova Q21 A Dağçılıq İdman Klubu AZE Ödəniş edilib
62 Nigar Mustafayeva Q21 A EkoSfera AZE Ödəniş edilib
63 Pərvin Əzizli Q21 A EkoSfera AZE Ödəniş edilib
64 Səbinə Gülməmmədova Q21 A EkoSfera AZE Ödəniş edilib
65 Gunay Məmmədova Q21 A EkoSfera AZE Ödəniş edilib
66 Gülnarə Ələsgərova Q21 A EkoSfera AZE Ödəniş edilib
67 Jalə İsmayılova Q21 A EkoSfera AZE Ödəniş edilib
68 Ramiz Guliyev K60 Fifty Plus AZE Ödəniş edilib
69 Rena Guliyeva Q60 Fifty Plus AZE Ödəniş edilib
70 Max Bakholdin M21 E Neftçi İdman Klubu AZE Ödəniş edilib
71 Azər Həmidli K21A BCC AZE Ödəniş edilib
72 Azim Məmmədov K21A BCC AZE Ödəniş edilib
73 Vladislav Tuzov M21 E Neftçi İdman Klubu AZE Ödəniş edilib
74 Daniyar Shipilov K12 3 nomrə UGİM AZE Ödəniş edilib
75 Safiya Abasheva Q12 3 nomrə UGİM AZE Ödəniş edilib
76 Farid Qasimzade K21A - AZE Ödəniş edilib
77 Dair Cumartov M21 E Müdafiə Nazirliyi AZE  
78 Ələkbər Əkbərov M21 E Müdafiə Nazirliyi AZE  
79 Cəmilə İrəfiyeva W21 E Müdafiə Nazirliyi AZE  
80 Pərvanə Heydərova W21 E Müdafiə Nazirliyi AZE  
81 Məryəm Ziyadxanova W21 E Müdafiə Nazirliyi AZE  
82 Ramin Abbasov M21 E Müdafiə Nazirliyi AZE  
83 Səddam Həsənov K21A Müdafiə Nazirliyi AZE  
84 Dilqəm Əhmədov K21A Müdafiə Nazirliyi AZE  
85 Nilufər Tanrıverdiyeva Q21 A Müdafiə Nazirliyi AZE  
86 Azad Mustafai K21A Müdafiə Nazirliyi AZE  
87 Qönçə Bayimova Q21 A Müdafiə Nazirliyi AZE  
88 Məryəm Məhərrəmova Q21 A Müdafiə Nazirliyi AZE  
89 Şəfəq Quliyeva Q35 Müdafiə Nazirliyi AZE  
90 Konul Asadova Q45 3 nomrə UGİM AZE Ödəniş edilib
91 Roman Marşlok K21A - AZE Ödəniş edilib
92 Lyudmila Lətifova Q70 fifti plus AZE Ödəniş edilib
93 Yuriy Tuzov K50 - AZE Ödəniş edilib
94 Lətif Lətifov K70 fifti plus AZE Ödəniş edilib
95 Aleksey Tuzov K21A - AZE Ödəniş edilib
96 Yelena Tuzova Q21 A - AZE Ödəniş edilib
97 Emil Şükürov K35 - AZE Ödəniş edilib
98 Samira Dmitrakova Q21 A - AZE Ödəniş edilib
99 Laman Bakirli Q21 A - AZE Ödəniş edilib
100 Jamila Gasimova Q21 A Dağçılıq İdman Klubu AZE Ödəniş edilib
101 Igor Okayev K21A Dağçılıq İdman Klubu AZE Ödəniş edilib
102 Timur Okayev K12 Dağçılıq İdman Klubu AZE Ödəniş edilib
103 Emil Kərimov K40 - AZE Ödəniş edilib
104 Stanislav Ivanov K16 - AZE Ödəniş edilib
105 Kamal Əkbərov K16 3 nomrə UGİM AZE Ödəniş edilib
106 Nicat Səfərəliyev M21 E Dağçılıq İdman Klubu AZE  
107 Dmitriy Shiyanov K45 Dağçılıq İdman Klubu AZE Ödəniş edilib
108 Yelena Filippova Q60 Fifty plus AZE Ödəniş edilib
109 Azada Mammadova Q55 Fifty Plus AZE Ödəniş edilib
110 Ilaha Ibrahimli Q21 A - AZE Ödəniş edilib
 

 

ardı...

         
 

SMEİF