Federasiyanın yeni web səhifəsi hazırlandığı üçün hal-hazırkı saytımızda kifayət qədər məlumat yerləşdirilməyib. Tel:(+99455) 275 17 15, E-mail: azeorienteering@gmail.com.
 
 
 

                                                         Qeydiyyatdan keçənlər - Registered

Ad / Name Soyad / Surname K/C Ölkə / Country
Klub / Club
Ödəniş / Payment
101 Aygun Balamirzayeva W21A Azerbaijan BCC Bəli / Yes
102 Azer Hemidli M21A Azerbaijan BCC Bəli / Yes
103 Aga Aliyev M16 Azerbaijan Neftçi İK Bəli / Yes
104 Roman Çadayev M10 Azerbaijan 3 saylı UGİM Bəli / Yes
105 Azer Qurbanov M21A Azerbaijan Turizm ve Men. İns. Bəli / Yes
106 Togrul Ahmedov M21A Azerbaijan Turizm ve Men. İns. Bəli / Yes
107 Ilkin Xankishiyev M21A Azerbaijan Turizm ve Men. İns. Bəli / Yes
108 Solmaz Huseynova W21A Azerbaijan Turizm ve Men. İns. Bəli / Yes
109 Aygun Kochkarova W21A Azerbaijan Turizm ve Men. İns. Bəli / Yes
110 Lale Veliyeva W21A Azerbaijan Turizm ve Men. İns. Bəli / Yes
111 Saday Asadov M21A Azerbaijan ADBT Idman Aka.  
112 Sadraddin Nuhzade M21A Azerbaijan ADBT Idman Aka.  
113 Ramzi Sanayev M21A Azerbaijan ADBT Idman Aka.  
114 Perviz Suleymanov M21A Azerbaijan ADBT Idman Aka.  
115 Farida Babayeva W21A Azerbaijan ADBT Idman Aka.  
116 Emin Cumazade M21A Azerbaijan ADBT Idman Aka.  
117 Allahshukur Agazade M21A Azerbaijan ADBT Idman Aka.  
118 Memmed Seyidov M21A Azerbaijan    
119 Tahir Qasimov M21A Azerbaijan   Bəli / Yes
120 Azer Qasimov M21A Azerbaijan   Bəli / Yes
121 Ferid Abbasli M21A Azerbaijan   Bəli / Yes
122 Riyad Isgandarov M12 Azerbaijan 3 saylı UGİM Bəli / Yes
123 Yana Mashkova W21E Azerbaijan Dağçılıq İK Bəli / Yes
124 Shamsiyya Alakbarova W21E Azerbaijan Dağçılıq İK Bəli / Yes
125 Leyla Mursakulova W35 Azerbaijan   Bəli / Yes
126 Oskar İsmayilov M12 Azerbaijan Az. Scout Assoc. Bəli / Yes
127 Nigar Nəcəfzadə W21A Azerbaijan   Bəli / Yes
128 Veronika Klim W12 Azerbaijan Az. Scout Assoc. Bəli / Yes
129 Ramin Salimov M16 Azerbaijan Az. Scout Assoc. Bəli / Yes
130 Anastasiya Lyalyakina W21E Azerbaijan Dağçılıq İK Bəli / Yes
131 Ramin Aliyev M21A Azerbaijan Neftçi İK  
132 Heyder Qafarov M10 Azerbaijan 3 saylı UGİM Bəli / Yes
133 Turan Şükürov M21E Azerbaijan FHN İSK Bəli / Yes
134 Vüqar Babayev M21E Azerbaijan FHN İSK Bəli / Yes
135 Aleks Cahangirbəyov M10 Azerbaijan   Bəli / Yes
136 Gunay Hamdullayeva W21E Azerbaijan   Bəli / Yes
137 Orxan Əlili M21A Azerbaijan   Bəli / Yes
138 Avadiy Klim M21A Azerbaijan   Bəli / Yes
139 Nadejda Suleymanova W45 Azerbaijan Fifty plus OC Bəli / Yes
140 Elena Filippova W45 Azerbaijan Fifty plus OC Bəli / Yes
141 Kamal Əkbərov M12 Azerbaijan 3 saylı UGİM Bəli / Yes
142 Eldar Ganiyev M10 Azerbaijan 3 saylı UGİM Bəli / Yes
143 Narmin Baydamirova W21A Azerbaijan   Bəli / Yes
144 Bilal Huseynli M21A Azerbaijan Friday Bəli / Yes
145 Ruhengiz Quluzade W35 Azerbaijan    
146 Pərviz Yusifov M21A Azerbaijan    
147 Kənan Tağızadə M21E Azerbaijan   Bəli / Yes
148 Tәrlan Kәrimli M21A Azerbaijan   Bəli / Yes
149 Azәr İsmayılov M21A Azerbaijan   Bəli / Yes
150 Şahid Beydulov M16 Azerbaijan   Bəli / Yes
151 Yuriy Tuzov M45 Azerbaijan   Bəli / Yes
152 Yelena Tuzova W45 Azerbaijan   Bəli / Yes
153 Emil Şükürov M35 Azerbaijan   Bəli / Yes
154 Samira Şükürova W21A Azerbaijan   Bəli / Yes
155 Liliya Lisikova W45 Azerbaijan   Bəli / Yes
156 Tamerlan İmanov M16 Azerbaijan RUGİM Bəli / Yes
157 Eldar Qaravəliyev M12 Azerbaijan RUGİM Bəli / Yes
158 Xvastunov Aleksandr M16 Azerbaijan RUGİM Bəli / Yes
159 Daniil Bekrin M16 Azerbaijan RUGİM Bəli / Yes
160 Əziz Atayev M16 Azerbaijan RUGİM Bəli / Yes
161 Ramil İmaməlizadə M16 Azerbaijan RUGİM Bəli / Yes
162 Nuran Vəliməmmədli M16 Azerbaijan RUGİM Bəli / Yes
163 Teymur Elekberov M10 Azerbaijan 3 saylı UGİM Bəli / Yes
164 Danila Kats M16 Azerbaijan 3 saylı UGİM  
165 Əhməd Əliyev M21A Azerbaijan Neftçi İK Bəli / Yes
166 Nail Seferli M21A Azerbaijan Səfərbərlik HXÇ  
167 Revan Nesibov M21A Azerbaijan Səfərbərlik HXÇ  
168 Turan Qasimzade M21A Azerbaijan Səfərbərlik HXÇ  
169 Rustem Quliyev M21A Azerbaijan Səfərbərlik HXÇ  
170 Baxtiyar Humbetov M21A Azerbaijan Səfərbərlik HXÇ  
171 Adail Qambarov M21E Azerbaijan XDMX  
172 Orxan Shahbazov M21E Azerbaijan XDMX  
173 İlham Quliyev M21E Azerbaijan XDMX  
174 Əli Sultanov M10 Azerbaijan 3 saylı UGİM Bəli / Yes
175 Hugo Flordal M21E Sweden Snättringe SK Bəli / Yes
176 Daniel Rejment M21E Sweden Tacton OK -
177 Henrik Flordal M21E Sweden Tacton OK -
178 Ola Johannesson M21A Sweden Tacton OK -
180 Audrius Smilgius M21E Lithuania   -
181 Chi Kin Man M21E Hong Kong   -
182 Elvan Ilboga M35 Turkey   Bəli / Yes
183 Ayşe Petek Bingöl W55 Turkey ODTÜ SK -
184 Mehmet BAYTAŞ M21A Turkey   -
185 Eda ATAKURT W21A Turkey   -
186 Kezban TAŞ W21A Turkey   -
187 RUKEN AKDAĞ W21A Turkey   -
188 Meryem Sena YURTSEVEN W21A Turkey   -
189 Umut Gürcan M21A Turkey   -
190 Önder Aktimur M21A Turkey   -
191 Gamze Nur ERÇİK W21A Turkey   -
192 Gamze Alpdoğan W21A Turkey   -
193 Berke Başöz M16 Turkey TOF MK -
194 Melisa Altıncı W21E Turkey TOF MK -
195 Aziz Kızıltaş M21E Turkey TOF MK -
196 Şahin  Demir M21E Turkey TOF MK -
197 Gülce  Çelik W16 Turkey TOF MK -
198 Özlem Zirek W21E Turkey TOF MK -
199 Ibrahim Kiraz M21A Turkey Ottoman -
200 Snejana Kadieva W55 Bulgaria   -
201 Gabriel Blazsani-Batto M55 Romania   -
202 Alexander Medvedev M35 Russia Medvedik OK Bəli / Yes
203 Maria Medvedeva W35 Russia Medvedik OK Bəli / Yes
204 Evgeny Medvedev M16 Russia Medvedik OK Bəli / Yes
205 Galina Akinina W55 Russia   -
206 Vyacheslav Akinin M55 Russia   -
207 Irina Berezina W45 Russia Stalingrad -
208 Andrey Berezin M45 Russia Stalingrad -
209 Sean Barry M45 New Zealand   -
210 Tatiana Bakulina W55 Moldova Fauri OC -
211 Jan Flasar M21E Czech Rep. SK Rumpal -
212 Tereza Bialozytova W21E Czech Rep. SK Rumpal -
213 Eva Kabathova W21E Czech Rep. SK Rumpal -
214 Jiri Valenta M21E Czech Rep. SK Rumpal -
215 Akinropo Agbabiaka M35 Nigeria   -
 

SMEİF