Federasiyanın yeni web səhifəsi hazırlandığı üçün hal-hazırkı saytımızda kifayət qədər məlumat yerləşdirilməyib. Tel:(+99455) 275 17 15, E-mail: azeorienteering@gmail.com.
 
 
 

                                                          A list of registered foreign athletes

 

  Country Name Surname Class Club
  1 Austria Matthias Mahr M21E South London Orienteers
  2 Belgium Verbraken Linda W35 TROL
  3 Belgium Goossens Dirk M35 TROL
  4 Belgium Vervoort Karl M35 TROL
  5 Belgium De Meyer Betty W50 TROL
  6 Belgium Cole Lily-Anne W50 TROL
  7 Belgium Bolsens Paul M50 TROL
  8 Cameroon Noukeu Marjolain OPEN M Cameroon OSA
  9 Cameroon Noumbissie Kengni Romial OPEN M Cameroon OSA
  10 China Gong Changbao M21E Hauwei
  11 Croatia Robert Orehoci M35 OK Bjelovar
  12 Georgia Zurab Zakaidze OPEN M Georgia OF
  13 Georgia Valeria Iordanashvili OPEN W Georgia OF
  14 Iran Mahmood Monfared M35 Iran OF
  15 Iran Hossein Sadeghzadeh M35 Iran OF
  16 Iran Maziar Heidari M21E Iran OF
  17 Iran Saeid Koshki M21E Iran OF
  18 Iran Mohamad Kazem Tatar M21E Iran OF
  19 Iran Davood Shamsi M21E Iran OF
  20 Iran Parviz Khanjani M21E Iran OF
  21 Iran Hossein Zamanian M21E Iran OF
  22 Iran Navab Afyouni M21E Iran OF
  23 Iran Safiehsadat Mousavian W21E Iran OF
  24 Iran Fariba Pourbarati W21E Iran OF
  25 Iran Sahra Babaei W21E Iran OF
  26 Iran Zahra Imani W21E Iran OF
  27 Iran Maryam Kiani W21E Iran OF
  28 Iran Atefah Layeghi W21E Iran OF
  29 Iran Maryam Golshadi W21E Iran OF
  30 Israel Ziv Noiman M50 Lev Hasharon Menashe
  31 Israel Anat Noiman W50 Lev Hasharon Menashe
  32 Moldova Tatiana Baculina W50 Fauri
  33 New Zealand Sean Barry M50 -
  34 Nigeria Osayamwen Osasuyi OPEN M Nigeria OF
  35 Nigeria Onyeisi Celestine Azu OPEN M Nigeria OF
  36 Nigeria Daniel  Lawrence OPEN M Nigeria OF
  37 Nigeria Ifeanyi David Irechukwu  M35 Nigeria OF
  38 Nigeria Elvis Abulu OPEN M Nigeria OF
  39 Nigeria Kihinde Olusola Adeoye M35 Nigeria OF
  40 Nigeria Fasilat Temitope     Adebisi OPEN W Nigeria OF
  41 Nigeria  Joseph Onyeka Madubulum OPEN M Nigeria OF
  42 Norway Marita Hernandez W35 OL Toten-Troll 
  43 Russia Natalia Elagina W50 Kovrov
  44 Russia Maria Medvedeva W35 Medvedik OK
  45 Russia Alexander Medvedev M35 Medvedik OK
  46 Russia Alexander  Malakhov  M50 Center, Moscow
  47 Russia Nadezhda Starostina W50 -
  48 Russia Olga Pokotilo W50 Poliks
  49 Russia Maksim Simakov M21E -
  50 Russia Gennadiy Bolshunova M50 Sintez
  51 Russia Tatiana Bolshunova W50 Sintez
  52 Russia Vladimir Aristov M50 Stalingrad
  53 Russia Andrey Brezen M35 Stalingrad
  54 Russia Uliana Rybakova Junior OMEGA Moscow
  55 Russia Andrei Rybakov M35 OMEGA Moscow
  56 Russia Zoya Tikhonova W21E OMEGA Moscow
  57 Russia Roman Pashkevich M21E Stalingrad
  58 Russia Evgeniy Himanych M21E Stalingrad
  59 Russia Aleksey Klenin M35 Stalingrad
  60 Russia Alexsander Pavlov M50 Volschanin
  61 Slovenia Jaka Piltaver M21E OK Brežice
  62 Slovenia Loreta Stojčevski OPEN W OK Brežice
  63 Turkey Muberra Ozturk W21E Turk Silahli Kuvvetleri
  64 Turkey Beyza Nur Ozmen W21E Turk Silahli Kuvvetleri
  65 Turkey Yasemin Cetinkaya W21E Turk Silahli Kuvvetleri
  66 Turkey Maksude Fatma Tekin W21E Turk Silahli Kuvvetleri
  67 Turkey Ugur Nadullu M21E Turk Silahli Kuvvetleri
  68 Turkey Yusuf Demirchi M21E Turk Silahli Kuvvetleri
  69 Turkey Ayhan Bikir M21E Turk Silahli Kuvvetleri
  70 Turkey Koray Shahin M21E Turk Silahli Kuvvetleri
  71 Turkey Cenk Ozguler M21E Turk Silahli Kuvvetleri
  72 Turkey Emre Dogush Koshe M21E Turk Silahli Kuvvetleri
  73 Turkey Kerem Uzun M21E Turk Silahli Kuvvetleri
  74 Turkey Ibrahim Kiraz M21E -
  75 Ukraine Alexander Mischenko M21E Embassy of Ukraine
  76 Ukraine Olekseii Pugach M21E -
 

SMEİF