Federasiyanın yeni web səhifəsi hazırlandığı üçün hal-hazırkı saytımızda kifayət qədər məlumat yerləşdirilməyib. Tel:(+99455) 275 17 15, E-mail: azeorienteering@gmail.com.
 
 
 

Milli Dirçəliş Gününə həsr olunmuş turnirin nəticələri   18.11.2012

   
    Kişilər üzrə (18 yaşdan yuxarı)

 
     №         A.S.A                              Start              Finiş       Təmiz           Yer
                                                         vaxtı             vaxtı        vaxtı   
        
1. Tuzov Vladislav 00:05 0:25:55 0:20:55 1
2. Əliyev Ramin 00:03 0:25:15 0:22:15 2
3. Yeremeyev Ruslan 00:07 0:40:10 0:33:10 3
4. Babayev Hacıbaba 00:04 0:37:54 0:33:54 4
5. Cəfərov Tural 00:12 0:46:59 0:34:59 5
6. İbrahimov Orxan 00:11 0:48:33 0:37:33 6
7. Dadaşov Firuz 00:10 0:48:46 0:38:46 7
8. Bağırov Fərhad 00:02 0:41:50 0:39:50 8
9. Abasov Serqan 00:09 0:49:50 0:40:50 9
10. Hüseynov Anton 00:06 0:46:58 0:40:58 10
11. Axundov Çingiz 00:08 0:49:00 0:41:00 11
12. Məmmədov Emin A. 00:00 0:41:10 0:41:10 12
13. Məmmədov Emin İ. 00:01 diskolif. 13


     Qadınlar üzrə (18 yaşdan yuxarı)

 
     №         A.S.A                              Start              Finiş       Təmiz           Yer
                                                         vaxtı             vaxtı        vaxtı   

1. Əliyeva Nataliya 00:29 0:53:50 0:24:50 1
2. Quliyeva Günel 00:19 0:49:42 0:30:42 2
3. Mursaqulova Səbinə 00:20 0:52:46 0:32:46 3
4. Maşkova Olqa 00:16 0:49:47 0:33:47 4
5. Şiyanova Nataliya 00:17 0:54:12 0:37:12 5
6. Mursaqulova Fidan 00:21 1:11:19 0:50:19 6
7. Koçetova Samira 00:18 1:12:10 0:54:10 7
8. Şaliyeva Aida 00:28 1:24:45 0:56:45 8
9. İbrahimova Vüsalə 00:27 1:35:31 1:08:31 9
10. Məmmədova Aytac 00:26 1:35:30 1:09:30 10
11. Rəhimova Türkan 00:25 1:42:05 1:17:05 11
12. Rəhimova Vüsalə 00:24 1:42:06 1:18:06 12
13. Axundova Qalla 00:23 1:42:04 1:19:04 13
14. Radianova Anna 00:22 diskolif. 14


     Kişilər üzrə (18 yaşadək)

 
     №         A.S.A                              Start              Finiş       Təmiz           Yer
                                                         vaxtı             vaxtı        vaxtı   

1. İbrahimov Kamal 00:11 0:31:02 0:20:02 1
2. Musayev Arif 00:03 0:34:47 0:31:47 2
3. Ələsgərov Cavid 00:27 1:01:37 0:34:37 3
4. Bayramov Kənan 00:30 1:10:10 0:40:10 4
5. Xudadatzadə Rüstəm 00:09 0:50:10 0:41:10 5
6. Hüseynzadə Aslan 00:26 1:07:45 0:41:45 6
7. Piriyev Toğrul 00:20 1:05:45 0:45:45 7
8. Quluzadə Fuad 00:15 1:02:40 0:47:40 8
9. Axundov Arzu 00:10 0:57:48 0:47:48 9
10. Xaritonov Andrey 00:12 1:00:12 0:48:12 10
11. Rüstəmov Raid 00:05 1:02:42 0:57:42 11
12. İbrahimov Rüstəm 00:04 1:12:30 1:08:30 12
13. Əliyev Bəxtiyar 00:16 0:37:22 diskolif.
14. İbrahimov Camal 00:02 0:24:52 diskolif.
15. Quluzadə Cavid 00:01 0:24:42 diskolif.
16. Baratzadə Rəvan 00:24 0:56:10 diskolif.
17. Əzimzadə Anar 00:13 0:57:20 diskolif.
18. Əliyev Ayxan 00:14 1:03:10 diskolif.
19. İbrahimov Kamil 00:22 1:34:41 diskolif.
20. Əhmədov Kamran 00:28 1:03:53 diskolif.


    Qadınlar üzrə (18 yaşadək)

      №         A.S.A                              Start              Finiş       Təmiz           Yer
                                                         vaxtı             vaxtı        vaxtı   

1. Baratzadə Şame 00:06 0:35:00 0:29:00 1
2. Ağazadə Ayan 00:08 0:50:30 0:42:30 2
3. Bayramova Ləman 00:07 1:00:00 0:53:00 3


 

SMEİF